





Opis nieruchomości
Na sprzedaż działka usługowa położona w Rybniku przy ul Raciborskiej.
Informacje ogólne.
Działka o powierzchni 939m2, w kształcie prostokąta o wymiarach 24m x 38m.
Teren płaski częściowo ogrodzony. Dostęp do działki jest realizowany poprzez urządzony zjazd z ul. Raciborskiej (DK935) oraz drogą służebną na odcinku 50 m.
Lokalizacja.
Działka położona w drugiej lini od głównej drogi wjazdowej do Rybnik od strony zachodniej w odległości ok. 2 km od centrum Rybnika.
Informacje o planie zagospodarowania.
W obecnie obowiązującym miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego teren, na którym położona działka oznaczony jest symbolem U - tereny zabudowy usługowej.
Na tym terenie jako przeznaczenie podstawowe ustalono zabudowę usługową pod: biura, gastronomię, handel detaliczny, handel hurtowy, kulturę, naukę, obsługę komunikacji drogowej, opiekę społeczną i socjalną, opiekę nad zwierzętami, produkcję drobną, rozrywkę, sport i rekreację, usługi drobne, usługi naprawcze, usługę obsługi ruchu turystycznego, usługi oświatowo-wychowawcze, usługi pielęgnacyjne, usługi wystawienniczo-targowe, usługi zdrowia za wyjątkiem szpitali.
Jako przeznaczenie uzupełniające wskazano zabudowę produkcyjną w ramach, której dopuszcza się składy i magazyny.
Maksymalna wielkość powierzchni zabudowy - 50%.
Udział powierzchni biologicznie czynnej - 20 %
Intensywność zabudowy - od 0,01 do 1,6
Wysokość zabudowy: budynki - 12m, budowle - 25m.
Obecny sposób użytkowania i media.
Działka obecnie jest utrzymana jako łąka.
Dostępne media: prąd, woda - na działce, gaz w drodze głównej, kanalizacja na sąsiednich działkach.
Atuty nieruchomości.
- lokalizacja przy drodze dojazdowej do Rybnika,
- przeznaczenie w MPZP jako teren usług.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




