




Opis nieruchomości
Polecamy na sprzedaż ostatnie mieszkanie z balkonem w segmencie A .Kupujący nie płaci podatku PCC.
Informacje podstawowe
Mieszkanie w segmencie A o powierzchni użytkowej 67,95 m2 umiejscowione na trzecim piętrze, składające się z sypialni z garderobą, pokoju, salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon o pow.4,49 od strony zachodniej budynku, przestronnej łazienki i szerokiego przedpokoju. Stan deweloperski do wykończenia wg własnej aranżacji.
W mieszkaniu rozprowadzona jest instalacja wod-kan, elektryczna, CO z piecem dwufunkcyjnym, grzejniki na ścianach, instalacja gazowa, na sufitach i ścianach jest tynk gipsowy, instalacja telewizyjna , internet, telefon z możliwością podłączenia do światłowodu, domofon. W łazience ogrzewanie podłogowe. Drzwi wejściowe z wizjerem w modnej kolorystyce. Budynek posiada windę na każdym piętrze z udogodnieniem dla osób niepełnosprawnych , do każdego mieszkania należy piwnica (o wymiarach do wyboru od 8,86 do 15,29m2 w kwocie 1.500zł/m2 płatna dodatkowo).
Lokalizacja.
Piętrowy budynek mieszkalny położony jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.Bliskość centrum miasta daje łatwy dostęp do sklepów i centrów handlowych.Nieopodal znajdują się darmowe przystanki komunikacji miejskiej, kościół, szkoła podstawowa i przedszkole oraz małe sklepy spożywcze a tereny leśne zaledwie parę minut spacerem.
Opłaty miesięczne.
Opłaty miesięczne wg zużycia za media zgodne ze wskazaniami liczników.
Informacje dodatkowe.
Wnętrze mieszkania: podłogi z posadzki cementowej z izolacją (styropian),sufity z tynku gipsowego, okna PCV 3 komorowe termoizolacyjne, instalacje elektryczne: gniazda 230V zabezpieczone wyłącznikami. W łazience znajduje się zawór do pralki i odpływ oraz kocioł dwufunkcyjny Junkers, aneks kuchenny posiada podłączenie do zlewozmywaka, woda ciepła i zimna.
Na kondygnacjach mieszkalnych zamontowano wentylację grawitacyjną oraz instalację oddymiania klatki schodowej.
Atrybuty nieruchomości.
- mieszkanie dostępne od ręki
- dobra lokalizacja
- mieszkanie bezczynszowe
- duży parking tylko dla mieszkańców
Zapraszamy na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




