
















Opis nieruchomości
Polecamy dom w atrakcyjnej części Rybnika - ul. Studzienna w dzielnicy Ligota.
Informacje podstawowe.
Budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny, w całości podpiwniczony wybudowany w latach 80-tych o powierzchni całkowitej około 200 m2, użytkowej około 120 m2.
Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej z cegły, ocieplony, z wymienionymi oknami. Stropy betonowe. Dach płaski konstrukcji drewnianej, kryty papą termozgrzewalną.
Na działce o powierzchni 841 m2 znajduje się murowany budynek gospodarczy z pomieszczeniem gospodarczym i garażem oraz z dodatkowo drugi garaż wolnostojący.
Media i ogrzewanie.
Prąd, woda, gaz i kanalizacja podłączone do budynku i rozprowadzone.
Ogrzewanie: sprawny piec węglowy zasypowy (bez klasy).
Ciepła woda z kotłów gazowych jednofunkcyjnych osobne dla każdego piętra.
Układ pomieszczeń.
PARTER: 2 duże pokoje, kuchnia, przedsionek, łazienka z WC, klatka schodowa.
PIĘTRO: 2 pokoje, kuchnia, mały pokoik lub duża garderoba ,duża łazienka z rogową wanną.
PIWNICE: kotłownia, pomieszczenia gospodarcze z wyjściem do ogrodu.
Istnieje możliwość urządzenia w budynku dwóch mieszkań i zamieszkanie dwóch rodzin.
Informacje uzupełniające:
W 1990 roku budynek został ocieplony styropianem o grubości 10 cm, wymieniono okna na PCV, zamontowano rolety zewnętrzne w oknach. W budynku podłogi drewniane lub płyty.
Budynek jest w dobrym stanie technicznym ale wymagająca przeprowadzenia pewnych prac adaptacyjnych. Uruchomienia kotłowni, usunięcia wad pozostałych po najemcach.
Podstawowym atutem nieruchomości jest możliwość podziału bucynku na dwa niezależne lokale mieszkalne orz działka o regularnym kształcie w otoczeniu zieleni.
Atuty nieruchomości:
- możliwość adaptacji budynku dla dwóch rodzin
- atrakcyjna lokalizacja i spokojne sąsiedztwo,
- blisko do autostrady
- wszystkie media
- duży ogród.
Zapraszam na prezentację.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.Szczegóły




